Dzieje się w liceach – Kotłownia i Zgryfiada

Share

Licealiści, pod opieką swoich nauczycieli, potrafią zorganizować naprawdę ciekawe wydarzenia. Mimo gorącego okresu maturalnego, młodzi artyści mają wiele okazji do tego, aby się pokazać i wypróbować swoje siły.

Kotłownia 2016

Już 30 i 31 maja w IX LO w Szczecinie odbędzie się VIII Przegląd Małych Form Teatralnych „KOTŁOWNIA 2016”. Do udziału w przeglądzie zaproszone zostały zespoły i grupy teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz innych placówek. Jak piszą organizatorzy: „Kotłownia to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności scenicznych i pasji teatralnych. To możliwość spotkania z innymi ludźmi, którzy kochają teatr. To szansa przejrzenia się w oczach widzów – z wzajemnością.”

Więcej szczegółów TUTAJ.

[ad name=”HTML”]

Zgryfiada

Kilka dni później, 10 czerwca 2016, w Gryfinie odbędą się Wielkie Igrzyska Talentów Zgryfiada 2016. Jest to cykliczny przegląd młodych talentów, organizowany przez koło teatralne Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gryfinie. Ciągle trwa nabór osób chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia jest „wielka nagroda Burmistrza M i G Gryfina”.

Więcej szczegółów na profilu Grupy Teatralnej Zgryfiada.

Zobacz też rozkład koncertów do końca maja.
koncerty gitara

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *